Żyd Celiński atakuje swego brata Kaczyńskiego


Celiński: widać spisek Niemców, Żydów i Rosjan przeciwko PiS

18 minut temu

– Widać spisek świata przeciwko prawdziwym, polskim patriotom, którzy wyrastają na globalnych polityków. Świat ich nie zauważa dlatego, że Niemcy, Żydzi i Rosjanie się zmówili w światowych mediach żeby tego nie publikować – ironizował na antenie Radia ZET Andrzej Celiński.

Lider Partii Demokratycznej odniósł się w ten sposób do słów Jarosława Kaczyńskiego. Prezes PiS podczas spotkania ze swoimi zwolennikami w Opolu powiedział, że jest przekonany, iż katastrofa smoleńska to był zamach. Jak dodał, gdyby nie doszło do niego podczas podróży do Katynia, to doszłoby podczas późniejszego wyjazdu prezydenta Lecha Kaczyńskiego do USA – ale nie na terytorium Ameryki.

Dodał również, że jego zdaniem rozwikłanie katastrofy smoleńskiej na poziomie procesowym jest możliwe tylko z pomocą ustawy. – Nie liczcie na żadne komisje międzynarodowe, to musi być wyjaśnione w Polsce – podsumował Kaczyński.

– No wizjoner proszę pani – mówił dalej gość Moniki Olejnik. – Może nie o Polskę mu chodzi, może chodzi mu o niebo. Może chce Pana Boga zastąpić, bo to już trzeba mieć wiedzę zupełnie spoza tego świata i naszej kategorii intelektualnej. To jest wielka rzecz – dodał.

– Dziwię się, dlaczego "New York Times", "Le Figaro", "La Repubblica" tego nie przedrukowuje. (…) Gdyby opublikowano to oczywiście świat by na niego zagłosował – mówił dalej w Radiu ZET.

Celiński zaznaczył też, że jego zdaniem "Jarosław Kaczyński nie jest kretynem nie czytającym książek", ale osobą bardzo dobrze wykształconą – Jeżeli opowiada takie głupstwa, to opowiada je dlatego, że żądza władzy w nim jest silniejsza od elementarnej lojalności w stosunku do Polski. To jest problem Jarosława Kaczyńskiego i 30 proc. Polaków, którym to nie przeszkadza, przeciwnie, którzy na to idą – tłumaczył dalej.