Zaskakująca wypowiedź Miedwiediewa o UFO i obcych


Miedwiediew o UFO

dzisiaj, 08:05 Fundacja Nautilus

Miedwiediew o UFO

fot. Getty Images

"Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą Ściśle tajne. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju".

W piątek 7 grudnia 2012 premier Rosji Dmitrij Miedwiediew był gościem programu, w trakcie którego odpowiadał na pytania dziennikarzy z pięciu głównych kanałów telewizji rosyjskiej.

Po zakończeniu oficjalnej części spotkania, które było poświęcone wydarzeniom gospodarczym i politycznym kończącego się roku, doszło do bardzo interesującego zdarzenia. Premier Rosji dwukrotnie nawiązał do tematu UFO i obecności „Obcych” na Ziemi. Po raz pierwszy, tuż po zakończeniu rozmowy „na żywo” z dziennikarzami na antenie. Został do tego sprowokowany pytaniem, czy wierzy w nadchodzący koniec świata. Co ciekawe, był chyba przygotowany na takie pytanie, bo najwyraźniej mówiąc o obecności „Obcych” posiłkował się notatkami.

 

Już po pożegnaniu z dziennikarzami, jedna z uczestniczek spotkania poprosiła premiera Miedwiediewa o udzielenie szerszej wypowiedzi. Na pytanie, czy rzeczywiście naszą planetę odwiedzają „Obcy” Miedwiediew odpowiedział:

– Mówię to pani pierwszy i ostatni raz – Prezydent Rosji, w chwili objęcia urzędu otrzymuje specjalną walizkę z kodami do uruchomienia broni jądrowej oraz specjalną teczkę opatrzoną klauzulą „Ściśle tajne”. Ta teczka w całości jest poświęcona przybyszom z obcych planet, którzy odwiedzili naszą Ziemię. Jednocześnie istnieje raport specjalnej jednostki, ściśle tajnej, która zajmuje się kontrolą przybyszy, znajdujących się na terytorium naszego kraju. Tak więc te dwie teczki są przekazywane razem z walizką z kodami. Po zakończeniu urzędowania teczki są przekazywane nowemu prezydentowi. Bardziej dokładne informacje otrzyma Pani z filmu dokumentalnego pt. „Faceci w czerni” . Więcej nie powiem, bo to może spowodować panikę.

Źródło: http://kinostok.tv/video/157365/dmitriy-medvedev-o-prisheltsah

One thought on “Zaskakująca wypowiedź Miedwiediewa o UFO i obcych

  1. Jestem stanowczo przeciwnikiem utajniania wiedzy o UFO, wiąże się to z utajnieniem nowoczesnych technologii, na przykład urządzeń które przetwarzają energie kosmiczną na darmową elektryczną. Tak że każda rodzina miała by własne źródło darmowej energii. Oczywiście komuś to się nie podoba a to są zasrani biznesmeni dbający o własny tyłka.
    Ci cwaniacy nie widzą biologicznych zanieczyszczeń które niszczą DNA wypaczając a raczej deformując jednostki człowieczeństwa i zwierząt i roślin. Tłumaczy się że ludzie nie mieli by pracy, wystarczy tylko na nowo zorganizować pracę skracając do paru godzin dziennie i w zamian organizować nowoczesne laboratoria i przemysł wojskowy przestawić na produkcie baz na księżycu w celu wydobycia minerałów.
    Tłumaczy się, a raczej ogłupia ludzi, bo ludzkość wpadnie w panikę, totalny bzdet???

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.