Chore majaki czy realna rzeczywistość?


11 września stworzone celowo

2012-10-22 02:40:12 przez Handsome • Wyświetleń: 1113 • Kategoria: Nowy porządek świata

Co jeśli byś wiedział…
że atak był bliski, ale twoje metody diagnozowania nie zostały jeszcze uznane przez głównych urzędników? Co, jeśli dowody wskazywały na najwyższych urzędników w rządzie? Jaka by była reakcja ludzi mówiąc im, że atak terrorystyczny którego będą świadkami w przyszłości, w tym szczególnym dniu, to twój rząd stara się przekonać cię do poddania się totalnej globalnej dominacji? Jak by  się czuli twoi przyjaciele gdy twoje, najwyraźniej, prorocze słowa wybuchły by płomieniami w telewizji. "Ale, gdyby wiedział …? "
Czy winili by "W"? Czy winili by Republikanów? Wiedzieli by z pewnością, że coś jest nie w porządku a rzeczy nie są takie jak je pokazują. Ich reakcja będzie zmieniona. Doświadczyłem tego scenariusza w dniu 9/11. Przez trzy lata przed 911, w erze Clintona, śledziłem ustawę (Homeland Security Act). Co roku, 1 października zgłaszano projekt ustawy, który był odrzucany jako anty-amerykański. Doszedłem, że w języku hebrajskim V=6 (wiki, dlatego logo napoju Monster to 666) dlatego W=66. 66 w kabale to numer upadłych aniołów (lub qliphoth). Również Hitler był kabalistą  i włączył VV (66) upadłych aniołów w Volks-Wagon logo (The Volkswagen Group gets cozy with Sirius); dwa V przeplatają się tworząc trzecie co daje nam 666, numer bestii. Czy widzisz numer bestii w tym zdjęciu?

Bestia, "W", przybył, a ja wiedziałem, że nie będą czekać dłużej. Czułem, że potrzebują 2 tygodni do publicznej reakcji, więc coś musiałoby się dziać w połowie września. Wybrałem datę 9/11 ponieważ tej daty użył HW (H oznacza cesarza) stwierdzając, że "będzie Nowy Porządek Świata".  Gdybym znał daty rozpoczęcia budowy Pentagonu i budynków WTC przewidział bym również cele. Nie czułem się prorokiem, czułem że wszystko idzie zgodnie z planem. Tylko czyim planem?
To jest inżynieria socjalna. Amerykanie nigdy nie wybrali prezydenta (FAMOUS FREEMASONS), to wybrańcy do realizacji specyficznych celów "Wielkiej Pracy". Clinton nie był sługą ludzi. Został wybrany do upadku z łaski. Motto w Arkansas było "wybierz Clintona by wyciągnąć go z Arkansas". Został umieszczony w biurze, aby zdegradować nasz ideał prezydenta. Wszyscy zaangażowani wiedzieli, że Clinton wciągał koks i był kobieciarzem. Clinton przyjął ustawę w Arkansas stwierdzając, że każda śmierć uznana za samobójstwo nie będzie dalej badana, a liczba ofiar wokół Clintonów wzrosła do ponad 100 (body count, corbettreport). To było w czasach Clintona, że Chiny stały się najwyżej uprzywilejowane, a więc Chiny uzyskują dostęp do wszystkich naszych patentów. Nie, Clinton nie był dobrym człowiekiem ludu. Zrobił swoją część do Nowego Porządku Świata, a teraz się nim zajęli. Dlatego widzimy go biegającego z "HW". Więc teraz gdy prezydent był zdegradowany, "oni" potrzebowali atak na sam proces wyborczy. Widzisz, to jest wojna psychologiczna. To nie był przypadek, że wybór został rzucony na ziemię Jeb Bush. To był spisek w spisku. Wy mieliście uwierzyć, że to sprawy rodzinne. To jest spisek, który "oni" chcą się zaszczepić. Moje przewidywania przed 2000 było takie, że "W" będzie prezydentem choć by nie wiem co, a najlepiej posłużyło by to braterstwu jakby wjechał z rozpędem do biura, i że będzie ostatni amerykański prezydent. Ludzie muszą stracić wiarę w ich system. To psychologiczne przygotowanie do przegrania IIIWŚ. Najpierw musisz pokonać ich serca, a następnie możesz ich pokonać w wojnie.
Tak, o to, co widzę na przyszłość: Ameryka zaatakuje Iran, z poparciem Izraela, uzbrojeni w HAARP, Ameryka nie jest już w porozumieniu z traktatami jądrowymi. Sojusz Rosyjsko-Chiński poprze Iran i zaatakuje Amerykę. Jesteśmy świadkami nadejścia "Świętego Masońskiego Cesarstwa" (Albert Pike and Three World Wars). Kiedy widzę masońskie świątynie na sprzedaż w całej Ameryce, nie sądzę, jest to spowodowane spadkiem członkostwa, likwidują ich aktywa.

Kraj ten ma ukazać się zdruzgotany. Co zrobisz, gdy wiesz, że to jest prawda? Brutalne akty rewolucyjne tylko ułatwią realizację ich celów. Nie możemy zaatakować tej bestii. "Oni" chcą byś reagował do ich gry scenicznej. A co jeśli nie zareagujemy? Nie ma powrotu do przeszłości. Musimy wymarzyć nowy sen. Rozpoczęliśmy niebezpieczną misję. Jeśli przyjąć, że przyszliście tutaj, aby doświadczać stworzenia nowego paradygmatu, i mieć go w swoim sercu by pozostać współczującym, nawet gdy wydaje się, że świat jest niszczony wokół Ciebie, wniesiemy Nowy Porządek Świata naszego wyboru. Czy możesz w to uwierzyć?

Program to Chaos

źródło: http://thefreemanperspective.blogspot.com/2006/04/path-of-destruction.html

Tłumaczenie: handsome dla nwonews.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.