W Trzebiatowie skoczył z kościelnej wieży i…poleciał do demokratycznego nieba


 

Trzebiatów to miejscowość położona 10 kilometrów od morza. Tu życie płynie inaczej , wysokie bezrobocie i brak perspektyw dla młodych ludzi , powoduje ze młodzi ludzie wyjeżdżają za granice.

Trzebiatow zabytki kosciol

Sensacją w mieście stała się śmierć 56-letniego mieszkańca Trzebiatowa , który skoczył z tarasu widokowego na wieży Kościoła Mariackiego w Trzebiatowie i zginął na miejscu. Powodem była bezsensowna sytuacja materialna.

Trzebiatow-kosciol ZDJECIA
Mężczyzna został pozbawiony środków do życia … i nie miał za co żyć.
W minionym roku w Polsce targnęło się na życie 4839 mężczyzn i 645 kobiet. Liczba samobójców w Polsce ciągle wzrasta. Dlaczego tak jest ? Kłopoty z pracą i brak przyszłości to jedna z ważniejszych przyczyn. W zeszłym roku na swoje życie targnęło się tyle osób, ile rocznie ginie w wypadkach samochodowych.
Dziękujemy Ci Donaldzie Tusku

One thought on “W Trzebiatowie skoczył z kościelnej wieży i…poleciał do demokratycznego nieba

  1. To solidaruchom przekletym podziekowac!!!
    Kwadratowych jaj sie zachcialo. Komunizmu nigdy nie bylo, socjalizm dbudowal z ruin Polske i umiescil ja na 10 miejscu wsrod krajow najbardziej uprzemyslowionych (1974-1976). Polska byla kreowana na wzor panstwa socjalistyczango za Gierka, ktory modernizowal Polske.
    Nie… malo, ciagle malo bylo, ciagle ssac… ssac… krasc, oszukiwac, ryc, kumotrzyci spiskowac. Oprocz komunizmu i socjalizmu pozostal tylko kapitalizm… o pardon i demokracja dla glupich i/lub maluczkich. A w kapitalizmie rzadzi elita najbogatszych… wybory… partie… decyduja kim elita bedzie kierowc… ot i cala demokracja, a swiadczenia socjalne…. ZAPLAC to bedziesz mial. Walesa ty przeklety zdrajco, po tysiac razy przeklety… .

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.