Kruk kruczka zadziobał


Zyd zarznal Zyda Drukuj
Wpisany przez vz.   
poniedziałek, 18 lipca 2011 04:13
  • poprzednia
  • 1 of 2
  • następna

Kiedy detektywi przybyłi do domu Levi Arona (35), na pytanie gdzie jest 8-letni Leiby, wskazał na kuchnię. Detektywi zobaczyli krew na drzwiach lodówki, po otworzeniu ich zauważyli zakrwawione noże, deskę do krojenia i stopy.

Resztę ciała chłopca znaleźli w walizce umieszczonej w kontenerze na śmieci.

* * *

A oto jaka kara spotkała palestyńskiego chłopca za rzucanie kamieniami, przed zamordowaniem oprawcy obcięli mu rękę (uwaga zdjęcie bardzo drastyczne, tylko dla ludzi o mocnych nerwach):

http://theuglytruth.wordpress.com/2011/07/14/jewish-murder-suspect-exposed/#more-22809

Cała społeczność żydowska mieszkająca w Nowym Jorku nie może wyjść z szoku. W środę policja odnalazła szczątki poszukiwanego od poniedziałku 9-letniego Leiby Kletzky, żydowskiego chłopca.

Mordercą okazał się ortodoksyjny żyd Levi Aron (35 l.), który porwał dziecko, zamordował, a potem jego ciało rozczłonkował. Część szczątków policjanci znaleźli w walizce, którą zwyrodnialec wyrzucił na śmietnik.Tysiące ludzi zebrało się na pogrzebie 8-letniego chłopca brutalnie zamordowanego w jednej z żydowskich, najbezpieczniejszych dzielnic Nowego Jorku. Morderstwo wywołało tym większy szok wśród lokalnej społeczności chasydzkiej, do której należał chłopiec, gdy okazało się, że mordercą jest także ortodoksyjny Żyd.

Mieszkańcy dzielnicy obserwują pracę policji /fot. Internet

Mieszkańcy dzielnicy obserwują pracę policji /fot. Internet

8-letni Leiby Kletzky zaginął w poniedziałek w Borough Park w drodze z letniej półkolonii do domu. Był to jego pierwszy samodzielny powrót do domu. Nagłe zaginięcie chłopca odbiło się głośnym echem w okolicy, ponieważ dzielnica Borough Park, zamieszkiwana głównie przez Żydów, uchodzi za jedną z najbezpieczniejszych w Nowym Jorku.

Policja szybko trafiła na ślad mordercy. Okazał się nim 35-letni Levi Aron, który także jest ortodoksyjnym Żydem. Policja nie ujawnia szczegółów morderstwa. Mężczyzna najprawdopodobniej porwał chłopca, a potem widząc plakaty z jego zdjęciem wpadł w panikę i zabił go. Ciało swojej ofiary rozczłonkował – część ukrył w lodówce, a część w koszach na śmieci.

Levi Aron urodził się w Brooklynie, dłuższy czas przebywał jednak w Memphis. Do rodzinnej dzielnicy Nowego Jorku wrócił dwa lata temu. Mieszkał z rodzicami i wujem, pracował przedsiębiorstwie zaopatrzeniowym. Sąsiedzi mówią, że prowadził spokojny, samotniczy tryb życia.

Tysiące Żydów, głównie chasydzi, zebrało się wczoraj na nabożeństwie żałobnym w lokalnej synagodze. Brutalna śmierć chłopca wywołała olbrzymie poruszenie w całej dzielnicy. – Wszyscy są przerażeni. Każdy jest w szoku, trudno w to uwierzyć… by tak nagle zniknąć, a później te szczegóły… i to, że to osoba z naszej społeczności. To jest straszne – powiedział agencji AP Dov Hikind. (Za Onetem)

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/peru-celina-mroz-i-jaroslaw-frackiewicz-zgineli-na-wyprawie-zycia_195200.html

Śledczy, którzy przeszukali mieszkanie mordercy, dokonali jeszcze jednego makabrycznego odkrycia. W lodówce Arona leżały zamrożone pozostałe części ciała chłopca. Nie wiadomo, dlaczego 35-letni Żyd posunął się do tak okrutnej zbrodni.

Więcej
http://www.se.pl/wydarzenia/swiat/usa-levi-aron-pocwiartowa-i-zamrozi-chopca_195865.html

 

 
 
 
 
 
Radio Pomost

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.